Agroturistika

Konský dvor – Brzotín

Agroturistické zariadenie Konský dvor v Brzotíne (4 km od mesta Rožňava) ponúka výhľad na jedinečné útvary Národného parku Slovenský Kras – Silickú a Plešiveckú planinu. K dispozícii je aj wellnes, a tak je toto zariadenie ideálnym miestom nielen pre romantikov, ale aj pre milovníkov oddychu. Ak máte navyše vzťah ku koňom, určite sa v Brzotíne zastavte. Môžete si prísť zajazdiť na koni, pozrieť jazdecké preteky a ak sa vám tu zapáči, k dispozícii je aj detský jazdecký tábor cez letné prázdniny. Toto všetko môžete skĺbiť s turistikou s profesionálnym sprievodcom, ktorého zabezpečí penzión, spomínaným wellnesom a vynikajúcou gastronómiou priamo v Konskom dvore. V rámci jazdeckého klubu Gemgal Rožňava tu funguje aj jazdecká škola pre deti od 8 rokov a mládež.

Ubytovanie

Celková kapacita miest je 42 lôžok vrátane 4 prísteliek v piatich apartmánoch a dvanástich dvojlôžkových izbách. Samozrejmosťou je pre každú izbu vlastné sociálne zariadenie, TV so satelitom a internetom.

Wordpress Photo Gallery
Chov iných hospodárskych zvierat (MINIZOO)

Okrem koní a poníkov môžu návštevníci vidieť, pohladiť či nakŕmiť aj osly, kozy, ovce, psy, mačky, Zvieratá sú tu krotké a majú radi ľudskú spoločnosť.Takmer všetky deti milujú zvieratá. U nás majú možnosť poznať zblízka aj tie, ktoré v meste bežne nevidieť. Vlastnoručné kŕmenie oslov či kôz je pre malé i väčšie deti určite veľkým zážitkom.

Chov koní a poníkov

Návštevníci Konského dvora majú možnosť nielen obdivovať kone z diaľky, ale si na nich aj zajazdiť.

Členovia nášho jazdeckého klubu sa pravidelne zúčastňujú podujatia Hubertova jazda, ako i jazdeckých pretekov usporadúvaných v areáli Konského dvora i po celom Slovensku. V rámci jazdeckého klubu Gemgal Rožňava tu funguje aj jazdecká škola pre deti od 8 rokov a mládež.

Svadby, akcie

Snúbencom túžiacim po prírodnej romantike ponúkame zažiť svadbu v romantickom prostredí s neobyčajným programom. Ženícha privítame chomútom, nevestu posadíme na bieleho koňa, … Nechýba kompletný servis – aranžmán na profesionálnej úrovni do poslednej bodky.

Okrem svadieb je v našom zariadení možnosť zažiť aj: Valentínsku zábavu, Hľadanie veľkonočných vajíčok, Deň detí, Júlové jazdecké preteky, Letné detské tábory, Hubertovu jazdu, Mikuláša, Silvestrovskú zábavu s profesionálnym ohňostrojom, Program animátorov.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 

Kontaktné informácie

Kružnianska 514, 049 51 Brzotín
restauracia@konskydvor.sk
+421907947668
www.konskydvor.sk